Cookies

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij verzoeken u cookies te accepteren. Meer info

Naar de inhoud
U bent hier...  Home Actueel
 

Komt u ook naar onze Nieuwjaarsbijeenkomst?

Het gemeentebestuur nodigt u van harte uit voor de nieuwjaarsbijeenkomst op woensdag 11 januari 2017. De toespraak van burgemeester Paans is om 20.15 uur, waarin hij samen met partners vooruitblikt naar het nieuwe jaar.


We willen elkaar inspireren en 2017 energievol inluiden! Dat moet lukken met zoveel ondernemerschap en betrokkenheid in ons dorp. We hebben veel bedrijvige ondernemers en actieve inwoners, winkeliers, verenigingen, vrijwilligers en maatschappelijke organisaties. Iedereen zet zich in voor ons dorp. Met deze bijeenkomst willen wij u daarvoor bedanken en weer nieuwe energie opdoen voor 2017!


U bent van harte welkom!


Uitnodiging nieuwjaarsbijeenkomst