Update planning reconstructie Vinkenwaard Zuid

Het is enige tijd stil geweest rondom de communicatie over de geplande reconstructie van bedrijventerrein Vinkenwaard Zuid. De hoogste tijd dus om u aan te haken over de voortgang van dit project!
Het zal u niet verbazen dat we enige maanden vertraging hebben opgelopen.
Dit heeft alles te maken met de aanwezigheid van vleermuizen en de benodigde tijd die nodig is om ontheffing te verkrijgen vanuit de Flora- en Faunawet.

Ondertussen is er niet stilgezeten; het bestek en de tekeningen zijn gereed. De aanbesteding wordt in gang gezet waarbij niet alleen de prijs bepalend is maar vooral het beste plan doorslaggevend zal zijn in de beoordeling.

De aannemers die inschrijven zullen vooral moeten kunnen aantonen hoe zij de bereikbaarheid van ondernemers tijdens de werkzaamheden goed regelen. Zodat uw bedrijfsvoering en de uitvoering van de werkzaamheden elkaar zo min mogelijk bijten.

De komende periode benutten we om met ondernemers in gesprek te gaan over de verduurzaming van hun eigen terrein. We verwachten deze gesprekken te voeren in het eerste kwartaal van 2026. We onderzoeken welke subsidies kansen bieden om investeringen haalbaar te maken en zo meerwaarde op uw terrein te realiseren. Hierover ontvangt u binnenkort nog informatie via een brief van de gemeente.

Heeft u vragen over de plannen? Neem dan contact op met Chantal Amoureus via vinkenwaardzuid@deomgevingsverbinder.nl