Wie zitten er in de gemeenteraad?

De gemeenteraad van Alblasserdam telt 19 leden verdeeld over 6 fracties.

Groepsfoto gemeenteraad Alblasserdam
De voltallige gemeenteraad met in het midden burgemeester Jaap Paans en rechts van hem (in het rood) raadsgriffier Ingrid de Gruijter.

De grootte van de fractie is afhankelijk van het aantal stemmen dat een politieke partij krijgt bij de gemeenteraadsverkiezingen. De huidige zetelverdeling is als volgt:

  • SGP: 5 zetels,
  • PvdA: 4 zetels,
  • CDA: 3 zetels,
  • VVD: 3 zetels,
  • D66: 2 zetels en
  • Christen Unie: 2 zetels.

De voorzitter van de raad is burgemeester Jaap Paans. Hij wordt ondersteund door raadsgriffier Ingrid de Gruijter.

De fracties zijn:

SGP

Fractie SGP

Raadsfractie SGP v.l.n.r. Jan Mark ten Hove, Corné van Werkhoven, Jaco Brand en Albert Brasser. Op deze foto ontbreekt fractielid Harrold van Vliet.

 

J. BrandFractievoorzitter

J.C. (Jaco) Brand
Waalsmondelaan 62
078 – 2000111
jcbrand@kliksafe.nl

 

 

 

A. BrasserA.H. (Albert) Brasser
Plantageweg 144
078-6453860
albert_brasser@hotmail.com

 

 

 

C. van WerkhovenC. (Corné) van Werkhoven
Goudenregenstraat 20
078-69332150
corne.vanwerkhoven@kliksafe.nl

 

 

 

J.M. ten HoveJ.M. (Jan Mark) ten Hove
Schoener 7
078-3031632
famtenhove@kliksafe.nl

 

 

 

J.M. ten HoveH.C. (Harrold) van Vliet
Stenen Kamer 12
06-23270455
harrold@kliksafe.nl

 

 

 

Burgerlid raadscommissie

A. (Adriaan) Huisman (foto volgt)

PvdA

Fractie PvdA

De raadsfractie van de PvdA v.l.n.r. Wim van Krimpen, Haci Erdogan, René Zonnebeld en Orhan Yilmaz.

 

H. Erdogan

Fractievoorzitter

H.H. (Haci) Erdogan
Beuklaan 29
06-51926276
haci.erdogan@hetnet.nl

 

 

 

O. YilmazO. (Orhan) Yilmaz
Gr.v.Prinstererstraat 21
06-16960868
f2hoyilmaz@gmail.com
 

 

 

 

R. ZonnebeldR. (René) Zonnebeld
Schrijvertje 14
06 - 12461132
r_zonnebeld@planet.nl
 

 

 

 

W. van KrimpenW. (Wim) van Krimpen
Jacob Catsstraat 15
078-6918518
wimvankrimpen@kpnmail.nl
 

 

 


Burgerlid raadscommissie
 

J. LokJ.J.G. (Jan) Lok

 

CDA

fractie CDA

Raadsfractie CDA: v.l.n.r. Arie van 't Zelfde, Margreet de Deugd - Bos en Arco Strop.

A. StropFractievoorzitter

A. (Arco) Strop
Vijverhof 27
06-24673065
arco@strop.nl
 

 

 

 

A. van 't ZelfdeA.C. (Arie) van 't Zelfde
Akkerwinde 57
078-6913348
avantzelfde@ziggo.nl

 

 

 

M. de Deugd

M. (Margreet) de Deugd-Bos
Van Goghplantsoen 21
06-159 596 23
margreetdedeugd@kpnmail.nl

 

 

 

Burgerleden raadscommissie

A. GroenendijkA. (Andre) Groenendijk

 

 

 

 

 

H. van OmmenJ.W.(Hans) van Ommen

 

 

 

 

 

J. de KokJ. (Jan)de Kok

 

 

 

VVD

Fractie VVD

Raadsfractie VVD v.l.n.r.: Arjan Dekker, Herman Verweij en Stavros Barzas.

H. VerweijFractievoorzitter


H.F. (Herman) Verweij
Roemer Visscherstraat 31
078-6930683
hfverweij@planet.nl

 

 

A. Dekker

J.M. (Arjan) Dekker
Stenen Kamer 34
06-11870576
arjantulin@ziggo.nl

 

 

 

S. BarzasS. (Stavros) Barzas
De Spil 20
078-6917079
stavros.barzas@ziggo.nl
 

 

 

 

Burgerlid raadscommissie

A. HogendoornA. (Arno) Hogendoorn

 

D66

Fractie D66

Raadsfractie D66: Marko Stout en Ivana Glavas.

M. StoutFractievoorzitter

M. (Marko) Stout
Esdoornlaan 17
06-22288666
marko.d66alblasserdam@live.nl

 

 

 

I. GlavasLid

I. (Ivana) Glavas
ivanaglavas@hotmail.com
 

 

 

Burgerleden raadscommissie

P. KruidenierJ.R. (Ramon) Pardo Kruidenier

 

 

 

 

 

J. SchookJ. (Jacco) Schook

 

 

 

 

 

R. de BoerR. (Remco) de Boer

Christenunie

Fractie Christenunie

Raadsfractie ChristenUnie: Peter Sterrenburg en Teus Stam (rechts).

T. StamFractievoorzitter


T. (Teus) Stam
De Wig 4
078-6932038
teus-raad-alblasserdam@hotmail.com
 

 

P.J. SterrenburgP.J. (Peter) Sterrenburg
Schaepmanstraat 12
078-6915696
pj.sterrenburg@planet.nl

 

 

 

Burgerlid raadscommissie

B.J. (Bart-Jan) Poirot (foto volgt)

J. SterrenburgJ. (Jako) Sterrenburg
Ruysdaellaan 33
078-6916865
jako.cu.alblasserdam@gmail.com