Kijk voor de meest actuele informatie over het coronavirus op www.zhzveilig.nl.
Meer informatie vindt u op onze speciale pagina over corona.

Wie zitten er in de gemeenteraad?

De gemeenteraad van Alblasserdam telt 19 leden verdeeld over 6 fracties.

Groepsfoto gemeenteraad Alblasserdam
De voltallige gemeenteraad met in het midden burgemeester Jaap Paans en rechts van hem (in het rood) raadsgriffier Ingrid de Gruijter.

De grootte van de fractie is afhankelijk van het aantal stemmen dat een politieke partij krijgt bij de gemeenteraadsverkiezingen. De huidige zetelverdeling is als volgt:

  • SGP: 5 zetels,
  • PvdA: 4 zetels,
  • CDA: 3 zetels,
  • VVD: 3 zetels,
  • D66: 2 zetels en
  • Christen Unie: 2 zetels.

De voorzitter van de raad is burgemeester Jaap Paans. Hij wordt ondersteund door raadsgriffier Ingrid de Gruijter.

De fracties zijn:

SGP

Fractie SGP

Raadsfractie SGP v.l.n.r. Jan Mark ten Hove, Corné van Werkhoven, Albert Brasser, Harrold van Vliet, Jaco Brand en Adriaan Huisman.

 

J. BrandFractievoorzitter

J.C. (Jaco) Brand
Waalsmondelaan 62
078 – 2000111
jcbrand@kliksafe.nl

 

 

A. BrasserA.H. (Albert) Brasser
Plantageweg 144
078-6453860
albert_brasser@hotmail.com

 

 

 

C. van WerkhovenC. (Corné) van Werkhoven
Goudenregenstraat 20
078-69332150
corne.vanwerkhoven@kliksafe.nl

 

 

 

J.M. ten HoveJ.M. (Jan Mark) ten Hove
Schoener 7
078-3031632
famtenhove@kliksafe.nl

 

 

 

H.C. van VlietH.C. (Harrold) van Vliet
Stenen Kamer 12
06-23270455
harrold@kliksafe.nl

 

 

 

Burgerlid raadscommissie

Adriaan HuismanA. (Adriaan) Huisman

 

 

PvdA

Fractie PvdA

De raadsfractie van de PvdA v.l.n.r. Wim van Krimpen, Haci Erdogan, René Zonnebeld en Orhan Yilmaz.

 

H. ErdoganFractievoorzitter

H.H. (Haci) Erdogan
Beuklaan 29
06-51926276
haci.erdogan@hetnet.nl

 

 

O. YilmazO. (Orhan) Yilmaz
Gr.v.Prinstererstraat 21
06-16960868
f2hoyilmaz@gmail.com
 

 

 

R. ZonnebeldR. (René) Zonnebeld
Schrijvertje 14
06 - 12461132
r_zonnebeld@planet.nl

 

 

 

W. van KrimpenW. (Wim) van Krimpen
Jacob Catsstraat 15
06 - 58774876
wimvankrimpen@kpnmail.nl
 

 

 


Burgerlid raadscommissie
 

J. LokJ.J.G. (Jan) Lok

 

CDA

fractie CDA

Raadsfractie CDA: v.l.n.r. Arie van 't Zelfde, Margreet de Deugd - Bos en Arco Strop.

 

A. StropFractievoorzitter

A. (Arco) Strop
Vijverhof 27
06-24673065
arco@strop.nl
 

 

A. van 't ZelfdeA.C. (Arie) van 't Zelfde
Akkerwinde 57
078-6913348
avantzelfde@ziggo.nl

 

 

 

M. de Deugd

M. (Margreet) de Deugd-Bos
Van Goghplantsoen 21
06-159 596 23
margreetdedeugd@kpnmail.nl

 

 

 

Burgerleden raadscommissie

A. GroenendijkA. (Andre) Groenendijk

 

 

 

 

H. van OmmenJ.W.(Hans) van Ommen

 

 

 

 

J. de KokJ. (Jan) de Kok

 

 

 

VVD

Fractie VVD

Raadsfractie VVD v.l.n.r.: Arjan Dekker, Herman Verweij en Stavros Barzas.

 

H. VerweijFractievoorzitter

H.F. (Herman) Verweij
Roemer Visscherstraat 31
078-6930683
hfverweij@planet.nl

 

 

A. Dekker

J.M. (Arjan) Dekker
Stenen Kamer 34
06-11870576
arjantulin@ziggo.nl

 

 

 

S. BarzasS. (Stavros) Barzas
De Spil 20
078-6917079
stavros.barzas@ziggo.nl
 

 

 

 

Burgerleden raadscommissie

A. HogendoornA. (Arno) Hogendoorn

 

 

 

 

Mieke van 't Verlaat de KruijfM. (Mieke) van 't Verlaat-de Kruijf
 

 

D66

D66 fractie

 

P. KruidenierFractievoorzitter

J.R. (Ramon) Pardo Kruidenier
Van Hogendorpweg 47
​​​​​078-6914535
pardochi@gmail.com

 

 

J. SchookLid

J. (Jacco) Schook
H.J. de Haanstraat 15c
078-6918332
jschokie@hotmail.com

 

 

Burgerlid raadscommissie

R. de BoerR. (Remco) de Boer

Christenunie

Fractie CU

Raadsfractie ChristenUnie: Teus Stam en Jako Sterrenburg (rechts).

T. StamFractievoorzitter

T. (Teus) Stam
De Wig 4
078-6932038
teus-raad-alblasserdam@hotmail.com

 

 

J. SterrenburgJ. (Jako) Sterrenburg
Ruysdaellaan 33
078-6916865
jako.cu.alblasserdam@gmail.com

 

 

 

Burgerlid raadscommissie

Bart-Jan PoirotB.J. (Bart-Jan) Poirot